× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Британське Financial Times опублікувало матеріал про прагнення Вінниці повернути українців із заробітків

Днями авторитетне британське видання Financial Times опублікувало матеріал, в якому називає Вінницю містом, котре розвивається одними з найвищих темпів в Україні, зокрема у контексті створення нових виробництв. 

Як повідомляє офіційний сайт Вінницької міської ради, у статті «Ukraine industries strive to bring workers home» автор Роман Олеарчик пише, що після анексії Криму в 2014-му економіка України  скоротилася на 17 відсотків. Водночас це не завадило таким компаніям як Leoni, Fujikura та Yazaki перенести виробництво в Україну з країн Центральної та Східної Європи.

Зокрема йдеться про запуск у Вінниці першої черги заводу з виробництва холодильного обладнання компанії UBC group у рамках індустріального парку. Зокрема, наводяться враження інвестора щодо співпраці з місцевою владою в процесі реалізації проекту. «Ігор Гуменний, засновник групи UBC, українського бізнесу, чверть власності якого належить Європейському банку реконструкції та розвитку, хвалить місцеву владу за те, як швидко вони видали дозволи на будівництво фабрики в новому індустріальному парку», – зазначено у статті Financial Times.

“Окрім того, автор звертає увагу на плани муніципальної команди щодо подальшого розвитку індустріального парку та залучення великого інвестора – світового бренду HEAD. Вінницький міський голова Сергій Моргунов, пише видання, прагне створити умови для утримання кваліфікованих кадрів у місті. «Мер Сергій Моргунов зазначає, що Вінниця є «відкритою для інвесторів», він прагне повернути українців на Батьківщину. Меморандум, підписаний цього літа з виробником спортивного обладнання Head, передбачає відкриття другого заводу в індустріальному парку, який вироблятиме лижі, спортивне взуття та кріплення», –  пише Роман Олеарчик.

Автор статті зазначає, що аналогічні зусилля із залучення інвесторів докладаються і в інших регіонах держави. Загалом за останні три роки в Україні відкрито більше 120 нових заводів. Збільшення кількості вироблених в Україні товарів, починаючи від взуття до зубної пасти, регулярно з’являються на полицях магазинів. Повернення трудових мігрантів додому є пріоритетом українського Уряду, зазначає міністр соціальної політики Андрій Рева”, – йдеться у повідомленні.

Наразі матеріал доступний для прочитання на сайті FT під назвою Ukraine industries strive to bring workers home, однак лише для зареєстрованих користувачів.

Читайте також: “У Вінниці відкрили першу чергу заводу «UBC Group». ФОТОРЕПОРТАЖ”

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору