× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Боти наступають: сім цікавих вінницьких Telegram-каналів

Виявляється, Telegram можна використовувати не тільки заради стікерів. Підбірка чат-ботів та телеграм каналів, яка допоможе сучасним вінничанам бути в курсі останніх подій.

 

Бот міського транспорту Вінниці

@depovnua_bot. – бот, який допомагає відстежує розклад міського транспорту за адресою та з деталізацією часу. Дізнатися рух місцевого транспорту можна і в святкові дні. Є функція замовлення таксі. Вказуючи місцезнаходження, бот надасть детальну інформацію про всі можливі варіанти транспорту від наближчої зупинки та час руху обраного напрямку.

 

Нерухомість Вінниця

@vinnitsaflat– Telegram-канал про вінницьку нерухомість: купити, зняти чи здати квартиру або кімнату тут можна без посередників, або з ними – кому як бульше подобається. Тут присутні як ріелтори, так і приватні власники помешкань. Справді дуже зручно.

 

ДКВ ДТП/затори Вінниці

https://t.me/dkvdtp  публічний канал для автомобілістів, де кожен бажаючий має можливість поділитися інформацією ситуації на дорогах у режимі реального часу. Серед учасників каналу є Ситуаційний центр м. Вінниці, який слідкує за запитами вінничан та надає інформацію про причину події.

Велодопомога

https://t.me/vinbike_help  спільнота вінницьких велосипедистів, яка згуртувалася заради допомоги один одному в  екстрених ситуаціях на дорогах, крадіжках та пропозиціях спільних велопрогулянок. Чат розпочав своє існування наприкінці липня, тому актуальної інформації у спільноті поки мало.

dou_vinnytsia

https://t.me/dou_vinnytsia канал, який допоможе знайти роботу або стажування у вінницьких IT-компаніях, отримати інформацію про “айтішні” івенти, стати спікером конференції або ж ознайомитись із зарплатами IT-галузі міста.

Сity4Business

https://t.me/city4business на каналі можна віднайти «мішок» можливостей для тих, хто прагне розвивати власний бізнес. Гранти, семінари, всеукраїнські та міські івенти- все на одній сторінці. У спільноті публікують щомісячний моніторинг можливостей для бізнесу, де описані гранти, тренінги, виставки і конференції Вінниці та України.

IT_VN

https://t.me/IT_VN проект, який нещодавно розпочав свою роботу, але публікує дайджести IT-подій міста, анотації фільмів, та підбірки книг. За інформацією сторінки спільноти, канал поширюватиме інформацію про навчальні курси міста, радитиме як організувати дозвілля та ділитиметься підбіркою сервісів, які допоможуть оптимізувати роботу ІТ-спеціалістам.

 

+ Бонус-трек: суто вінницький канал суто єврейського гумору – “Єврейський дворик”

 

О, боги! Як ми могли забути, мабуть, найяскравіший вінницький канал!

Досі не приєднались до Telegram- каналу “Vежа”? Не зволікайте – ми тут https://t.me/vezhavn

Автор: Дарія Марущак

Поділитись публікацією
Вгору