Борітеся – поборете: у Вінниці тривають останні приготування до відкриття меморіалу Небесній сотні. ФОТО

Від ранку на майдані Героїв Небесної сотні у Вінниці розпочалися приготування до відкриття меморіалу “Дерево свободи” на честь загиблих майданівців під час Революції Гідності. 

Наразі на площі вже встановлено пам’ятник у вигляді металевого дерева, що стоїть на постаменті, стилізованого під карту України. Пам’ятник накривають білою тканиною, готуючись до офіційного відкриття, запланованого сьогодні на 10:00.

Читайте також: Сім’ї загиблих майданівців відкрили у Вінниці меморіал на честь Небесної сотні. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Станом на 7:20 на майдані присутні правоохоронці та муніципальна поліція, а також працівники, що готують меморіал до відкриття. Активістів, котрі останні кілька тижнів перебували тут з пікетом, на площі не спостерігається, так само як і пластикового погруддя Шевченку.

Біля самого пам’ятника як частина меморіалу встановлено металеву табличку зі словами Тараса Шевченка “Борітеся – поборете”.

“Дерево Свободи” – це скульптурна композиція у вигляді вишні, з якої опадає цвіт – 107 квіток, що падають, символізуватимуть Героїв, загиблих під час розстрілів на Майдані зимою 2014 року. Автор пам’ятнику – скульптор Борис Данилюк. Роботи з виготовлення і встановлення памєятника в розмірі близько 500 тисяч гривень профінансував Благодійний фонд “Подільська громада”

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору