Борітеся – поборете: у Вінниці тривають останні приготування до відкриття меморіалу Небесній сотні. ФОТО

Від ранку на майдані Героїв Небесної сотні у Вінниці розпочалися приготування до відкриття меморіалу “Дерево свободи” на честь загиблих майданівців під час Революції Гідності. 

Наразі на площі вже встановлено пам’ятник у вигляді металевого дерева, що стоїть на постаменті, стилізованого під карту України. Пам’ятник накривають білою тканиною, готуючись до офіційного відкриття, запланованого сьогодні на 10:00.

Читайте також: Сім’ї загиблих майданівців відкрили у Вінниці меморіал на честь Небесної сотні. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Станом на 7:20 на майдані присутні правоохоронці та муніципальна поліція, а також працівники, що готують меморіал до відкриття. Активістів, котрі останні кілька тижнів перебували тут з пікетом, на площі не спостерігається, так само як і пластикового погруддя Шевченку.

Біля самого пам’ятника як частина меморіалу встановлено металеву табличку зі словами Тараса Шевченка “Борітеся – поборете”.

“Дерево Свободи” – це скульптурна композиція у вигляді вишні, з якої опадає цвіт – 107 квіток, що падають, символізуватимуть Героїв, загиблих під час розстрілів на Майдані зимою 2014 року. Автор пам’ятнику – скульптор Борис Данилюк. Роботи з виготовлення і встановлення памєятника в розмірі близько 500 тисяч гривень профінансував Благодійний фонд “Подільська громада”

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
 • Саша Васильчук

  щоб на тому дереві потрох почіпився

  • Sergey

   Ви шо?! На Вежі критикувати петю і гройсмєна ніззя!

  • Quin Tesson

   Блін, Саньок, не позорся! Порох порохом, але ти щойно продемонстрував свою неповагу до Небесної Сотні. Хтось подумає шо ти бот кремльовский, але ти місцевий. Нагадати людям як ти 1 грудня 2013 року відреагував, коли я тобі подзвонив, що на Майдані дітей побили? Шо ти тоді мені сказав? “Мені пофіг! Хай би вдома сиділи!” Це твої слова! Я їх добре заповнив. Ти жодного разу копійчиною військовим не допоміг, лише зрадойобив, що “ціни підняли, мені аліменти платити, треба на заробітки в Москву знов їхати”. Ти як був дурнем так ним і лишився. Це тобі твій однокласник і друг говорить. При зустрічі поговоримо, якщо знову не здриснеш до родичів в Мацкву.

 • Владимир Валериевич

  “Борітеся і поборете” – это мегатроллинг.
  Автору этой таблички премию выдать!