Бодібілдер із Вінниці переміг на змаганнях в Китаї. ФОТО, ВІДЕО

Бодібілдер Адольфо Мабедо, який живе, навчається та тренується у Вінниці, переміг у змаганнях «Xin Jian Classic Pro». Крім головного титулу 25-річний атлет здобув ще й право виступати на професійних чемпіонатах світу.

Як повідомили «Vinbazar», ці змагання відбулися 17 вересня у Китаї, і бодібілдер із Вінниці Адольфо Мабедо переміг там у ваговій категорії понад 85 кілограмів. Та найбільшим здобутком спортсмена називають те, що на цих змаганнях йому присвоїли pro-карту й відтепер Адольфо Мабедо має право виступати на чемпіонатах професійного рівня, а не любительського.

Адольфо Мабедо (25 років) – вінницький спортсмен, родом з Анголи. Приїхав до Вінниці близько 10 років тому на навчання. Освіту, за спеціальністю ортопед-травматолог, здобув у Вінницькому національному медичному університеті імені М. Пирогова. Раніше бодібілдер ставав неодноразовим чемпіоном Вінницької області, України та різних регіонів. Наразі працює тренером в одному з місцевих фітнес-центрів (джерело – vinbazar.com).

Наразі спортсмен бере участь в чергових змаганнях бодібілдерів – «Olympia Amateur 2018» у Сан-Маріно (Італія).

– Якщо вдасться перемогти, то я отримаю право виступити на такому відомому конкурсі, як «Mister Olympia». Він проходить у Лас-Вегасі. Це мрія для кожного культуриста, – розповів Адольфо Мабедо журналістам у переддень вильоту до Італії.

Фото і відео –  зі сторінки Adolfo Mabedo у Фейсбук
Головне фото – DaiHuanJun

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору