× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Близько десяти квартир та будинок придбають для дітей-сиріт у Вінниці

Близько 10 однокімнатних квартир для дітей-сиріт придбають у Вінниці за виділені Урядом кошти. Таке рішення було прийнято сьогодні депутатами міської ради.

Про точну кількість квартир повідомлять пізніше, коли облдержадміністрація визначить розмір субвенції на цю конкретну ціль для Вінниці, повідомляється на сайті міськради. Додатково планується придбання окремого приміщення для створення дитячого будинку сімейного типу. Квартири і будинок мають бути придбані в межах граничної вартості. Якщо її перевищать, то різницю має бути відшкодована з міського бюджету.  

Читайте також: Лишити дитину в сім’ї: у Вінниці Уповноважений Президента пояснив, як реформують інтернати

Раніше, відповідно до розпорядження міського голови, було створено робочу групу, яка готувала пропозиції по використанню коштів, наданих Урядом. Сьогодні депутати міської ради проголосували за внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Вінниці на 2018 рік. Ці зміни дозволяють придбати близько 10 однокімнатних квартир для дітей-сиріт та створення дитячого будинку сімейного типу. На даний момент є молода сімейна пара, яка погодилась прийняти 10 дітей-сиріт (або дітей, позбавлених батьківського піклування). Ця пара проходить відповідне навчання.  

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору