Блакитні берети, фонтани, футбол та безкоштовне морозиво: як у Вінниці відзначать День ВДВ. ПРОГРАМА

Цього року на 2 серпня припадає дві дати: традиційне відзначення Дня ВДВ та 25-річчя створення високомобільних військ України. Усі дійства відбуватимуться з метою патріотичного виховання молоді та популяризації служби в ЗСУ.

Передуватиме святу футбольний турнір за “Кубок героїв спецназу” на який приїжджають спецпризначенці ЗСУ. Його проводять вже третій рік поспіль, а родзинкою цьогорічного змагання стане товариський матч збірної Сил спеціальних операцій із Національною зібрною ветеранів України з футболу.

За словами організаторів, наступного року кубок буде європейським, на якому змагатимуться силовики Європи. Однак ні дата, ні місце, де відбуватиметься турнір поки невідомі.

Отже, 1 серпня, 10:00, на стадіоні “Хімік” стартують футбольні матчі між спецпризначенцями. Крім того, на дітей там чекатиме безкоштовне морозиво, подарунки, а також дитячі показові виступи бойових секцій.

Організатори обіцяють, що на День високомобільних військ традиційно будуть фонтани, блакитні та чорні берети, але все має відбутися культурно. Ще силовики пройдуть парадом вулицею Соборною: нестимуть парашут під супровід духового військового орекстру.

2 серпня: 12:00, Європеська площа – вшанування пам’яті та покладання квітів загиблим у Другій світовій війни, героям Небесної сотні, учасникам АТО, а потім до пам’тника воїнам-“афганцям” у парку імені Горького.

13:00, центральний парк імені Горького (біля концертного залу “Райдуга”) – розпочнеться свято, на якому відбудеться виставка військової техніки, амуніції, зброї, працюватиме польова кухня, урочиста церемонія та концертна програма за участі аматорських творчих колективів Вінниці.

Крім того, на заході буде діяти вільна сцена, де кожен зможе виконати пісню, зіграти на інструменті чи зачитати поезію. Однак першим на сцену вийде гурт “Перевал”, який нині готує нову програму пісень, створену на реальних подіях, що відбуваються на Сході.

На святкування запршують усіх учасників бойових дій.

Головне фото static.relax.ua

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору