Бізнес в центрі України: у Вінниці відбудеться Міжнародний інвестиційний форум

Уже вп’яте цієї осені у Вінниці відбудеться Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України». Одним із питань для обговорення на форумі буде співпраця із бізнесом Польщі.

Форум відбувається з метою презентації інвестиційного, економічного, агропромислового та туристичного потенціалу Вінницької області заради встановлення нових партнерських зв’язків та налагодження взаємовигідного співробітництва.

Цього року учасниками форуму стануть інвестиційні компанії, венчурні фонди, представники бізнесу та спеціалізовані ЗМІ, а також представники дипломатичного корпусу іноземних держав.

На Форумі діятимуть наступні панельні дискусії:

  • Сьвєнтокшиське воєводство, Республіка Польша та Вінниччина, Україна – горизонти можливостей
  • Формування туристичного іміджу Вінниччини як чинника конкурентоспроможності регіону
  • VinКреатив: перспективи економічного розвитку

Додамо, що торік під час Форуму у Вінниці були представлені найуспішніші інвестиційні проекти області, серед яких: ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», компанія «UBC Group», ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер», ТОВ «БарлінекІнвест», ТОВ «Валром Україна», ТОВ «Бастіон 2009».

Цього року інвестиційний форум відбудеться 8 вересня об 11.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 34, готель «Франція». Для участі у форумі потрібно зареєструватися до 1 вересня 2017 року, заповнивши реєстраційну форму за посиланням ТУТ.

Головне фото – minfin.com.ua

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору