Біжи зразу після свята: у перший день нового року вінничан кличуть на пробіг

1 січня у Вінниці стартує новий «біговий рік». У Парку Дружби народів відбудеться святковий пробіг спортсменів-аматорів у рамках проекту Air Fitness 365.

Як зазначено на сторінці події, до участі запрошуються вінничани будь-якого віку, приходити можна навіть із домашніми тваринками.

  • На свята люди зазвичай що роблять? Лінуються. Багато їдять та дивляться телевізор. А ось ми пропонуємо подбати про своє здоров’я і побігати на свіжому повітрі, – говорить організатор події, тренер з кросфіту Руслан Кобялко.

Стартує пробіг о 13 годині у Парку Дружби Народів від Центрального входу (біля ялинки). Бігатимуть учасники на території зони відпочинку на дистанції від 3 до 5 кілометрів.

  • Ми нікого не змушуватимемо біти більше, аніж людина може. Тут головне – щоб усе було у задоволення. Також враховуватимемо погодні умови. Раптом що – передислокуємося у Лісопарк, – пояснює тренер.

Щоб долучитись до бігунів 1 січня, потрібно просто прийти. Є тільки одна умова – наявність в учасника шапки Діда Мороза.

А ще на пробіг запрошено професійного фотографа, відтак після події учасники зможуть побачити себе на святкових світлинах на сторінці заходу у соціальній мережі.

Наразі детальна програма зустрічі формується. Загалом очікується близько 20 учасників.

Проект Air Fitness 365 або Фітнес на свіжому повітрі протягом усього року – це низка спортивних заходів, метою яких є корисне для здоров’я дозвілля, а також можливість брати участь у різних спортивних змаганнях різних рівнів.

Читайте також: Святкові та швидкі: у Вінниці відбудеться Велопарад Дідоморозів

Концерт С.К.А.Й. та Food Weekend: Вінниця гулятиме на зимові свята майже місяць. ПОВНА ПРОГРАМА

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору