Біля вінницької Вежі на один день одружилися Святий Валентин і ще 20 пар вінничан. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 14 лютого на честь Дня всіх закоханих відбулася вже традиційна для Вінниці акція “Давай одружимося”.

Усім охочим закоханим парам організатори жартівливої, але романтичної події пропонували одружитися… на один день і таким чином “тренуючись” перед справжнім весіллям.

Тож о 15:00 кілька десятків людей зібралися біля Вежі Артинова в очікуванні урочистої церемонії: тут вже встановили символічну арку для молодят, а хлопець, одягнений в костюм Святого Валентина, завершував останні приготування разом зі своїми помічниками та помічницями з Центру підліткових клубів “Vin Smart”.

 

Вже о 15:30 Валентин розпочав церемонію, вишикувавши пари в колону по двоє. Цікаво, що деякі пари були нам вже знайомі: рівно рік тому на цьому ж місці під час аналогічного заходу вони вже “одружувалися”, а цьогоріч вирішили взяти участь в церемонії ще раз.

   

У той час, як більшість “молодят” прийшли на церемонію у повсякденному одязі, одна пара вирізнялися з-поміж інших. Вони з’явилися біля Вежі трохи пізніше за інших: імпозантний чоловік-турок в костюмі та святково вбрана жінка-українка з білою парасолькою від сонця. Виявилося, що у паре саме цього дня весілля і, користуючись нагодою, також вирішили прийти до Вежі на святкову фотосесію.

 

Зрештою, Валентин почав зачитувати урочисті обітниці для наречених, які вони за ним повторювали. Так, хлопців закликали пообіцяти своїм коханим дівчатам віддавати більшу частину зарплати та не порівнювати їхній борщ з борщем мами.

   

Дівчата у свою чергу обіцяли відпускати коханих чоловіків до театру з друзями щонайменше на три доби і наливати за вечерею інколи щось міцніше за чай. Звісно, усі закохані пари погоджувалися з такими умовами та, як годиться, відповідали “Так!”. Не втримався від одруження і сам Святий Валентин: під оплески присутніх він “побрався” з коханою Златою.

   

Після вручення “свідоцтв про одруження” та коротких фотосесій у фаті під святковою аркою, Святий Валентин розпочав розіграш призів. На кону лежала путівка на двох до Львова, святковий торт, безкоштовна вечері в ресторані та знижка на навчання в місцевій автошколі.

         

Яким же було здивування всіх присутніх, коли в результаті сліпого жеребу романтичну подорож до Львова виграв… саме Валентин і його Злата! Однак святковий торт, романтична вечеря та решта призів дісталася вже іншим молодятам.

     

Більш ніж годинна церемонія завершилася під мелодію годинника на Вежі: змерзлі, але радісні, “молодята на один” день розійшлися по найближчих кнайпах та домівках грітися теплою кавою та власним коханням.

Фото Андрія Завертаного

This slideshow requires JavaScript.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору