× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Біля Вінницького аеропорту вібудуться масштабні змагання з дріфтингу

Менше ніж за місяць біля Вінниці відбудеться другий етап професійної української дріфт серії “BELSHINA DRIFT PRO COMPETITION OF UKRAINE”. І вперше їх прийматиме Вінницький міжнародний аеропорт Гавришівка, куди вболівальників довозитимуть безкоштовно.

В анонсі заходу йдеться, що на глядачів чекають змагання високого професійного рівня на новій яскравій локації: з трибунами під накриттям для понад 2000 глядачів та абсолютно новою конфігурацією траси, якої в Україні ще не було.

У день змагань, суботу 20 липня, пілоти будуть змагатися за звання переможця другого етапу PRO DCU та призовий фонд у 100 000 гривень. Крім того для відвідувачів підготували стантрайдинг-шоу від українських трюкачів на мотоциклах.

Цікаво й те, що подивитися на кращих гонщиків можна буде й за день до того, 19 липня, коли відбуватимуться тренування та, можливо, кваліфікаційні заїзди.

Організатори кажуть, що день тренувань цікавий тим, що пілоти експериментуватимуть із проходженням дистанції та завданнями суддів. А на новій цікавій трасі тренування будуть особливо видовищними, бо “нерідко трапляються помилки пілотів та ефектні креші на автомобілях”. Але обіцяють також і цікаві одиночні та парні заїзди.

  • Ми подаруємо вам незабутні враження та комфортний перегляд змагань на трибунах під захисними від сонця парасолями. Також, готуємо для вас ВІП-трибуну з окремими місцями та рядами в самому “гарячому” місці для перегляду дріфту, – йдеться в анонсі заходу.


Що цікаво, з Вінниці до аеропорту Гавришівка можна буде дістатися безкоштовно, адже від кінцевої зупинки по вулиці Чехова (біля супермаркету “Грош”) курсуватимуть маршрутки, які возитимуть глядачів. А безпосередньо на місці проведення змагань буде ще новий кейтерінг та парковка для тих, хто їхатиме особистим транспортом.

Квитки на масштабні змагання із дріфтингу коштують від 250 до 799 гривень. Замовити їх можна за номером: (063) 730 30 30, або за ЦИМ посиланням

Детальніше про змагання читайте ТУТ.

Саме у Вінниці 10 років тому стартував професійний дрегрейсинг та дріфт, який ми знаємо сьогодні. VFDD заснувала Професійну Українську дрегрейсинг серію – PROUDRS та Професійні Українські дріфт змагання – PRODCU. Це найкращі серії, які є в Україні у цьому виді автоспорту. Завдяки співпраці Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту VFDD з Вінницькою міською радою за всі ці роки вдалося організувати понад 100 змагань по всій Україні, учасниками яких були чемпіони Німеччини, Польщі, Бельгії, Хорватії, Латвії, Литви, Молдови, Болгарії, Румунії, Білорусії та Росії. На аеродромі в місті Калинівка Вінницької області було встановлено багато міжнародних рекордів. Один з яких, рекорд України на 402 метри проходження дистанції за 7,66 секунди належить українському пілоту Андрію Кравченко, і до цього часу його ніхто не перевершив (джерело – driftukraine.com).

Фото – driftukraine.com
Ілюстративне фото – storge.pic2.me

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору