Біля Вінниці відкривається літній табір для АТОвців: оголошено прийом заявок

АТОвці в липні зможуть безкоштовно відпочити разом зі своїми сім’ями у мальовничому селі Петрик.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної державної адміністрації, на території бази відпочинку «Рибаче» (село Петрик, Літинського району) працюватиме «Літній наметовий табір сімейного розвитку для учасників антитерористичної операції та їх сімей».

У рамках програми на території табору відбудуться спортивні та розважальні заходи, майстер-класи із віндсерфінгу та SUP-бордингу, спілкування із психологами.

Всього відбудеться чотири заходи за участю 20 осіб із врахуванням дітей.

Перший заїзд табору – з 10-го по 15-те липня, другий – з 15-го до 20-го, третій – з 20-го до 25-го липня і четвертий – з 25-го до 30 липня.

Для реєстрації потрібно із 9:00 до 17:00 звертатись за телефонами: 068 847-61-84 або 063-261-40-86. Також потрібно надати копії документів: паспорта та ідентифікаційного номера фізичної особи; посвідчення УБД; форми №5 (про безпосередню участь в АТО); свідоцтва про шлюб та ксерокопію свідоцтва про народження дітей.

Подія відбудеться за ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та підтримки голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія, а також за сприяння громадської організації «ВА асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО».

Головне фото – img.nauticexpo.com

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору