Біля Вежі вінничанам роздаватимуть подарунки за макулатуру

Вже завтра за кілограми макулатури можна буде отримати лампочки та еко-сумки. Акція “Збережи дерево – врятуй довкілля” відбудеться у рамках Європейського тижня сталої енергетики у Вінниці.

У суботу, 24 червня, на Європейській площі протягом декількох годин з 12:00 до 16:00 вінничани зможуть здати непотрібну макулатуру і таким чином долучитися до екологічної акції. Організатори також обіцяють символічні подарунки кожному, хто долучиться до збереження довкілля.

  • до 2 кг макулатури – ручка;
  • 2-5 кг макулатури – LED-лампочка;
  • 5-10 кг макулатури – LED-лампочка та екосумка;
  • 10 + кг макулатури – усі перечислені вище подарунки.

Усі зібрані від здачі макулатури кошти витратять на спеціальні книги та канцтовари, які передадуть спеціалізованій школі І-ІІ ст. з дошкільним вихованням, для діток з інвалідністю.

Окрім цього, протягом суботи у Вінниці також відбудуться й інші еко-акції: велопробіги, майстер-класи та виставка енергозберігаючого обладнання.

Нагадаємо, що з 19 по 24 червня у Вінниці відбувається Європейський тиждень сталої енергетики. Протягом тижня активісти популяризують серед вінничан енергоощадний спосіб життя та використання відновлювальних джерел енергії.

Головне фото – Zemisto

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією