Біля Тяжилівського озера почали робити пляж та велодоріжки. ФОТО

Благоустрій території біля Тяжилівського озера триває: наразі робітники розчистили та підготували ділянку для встановлення дитячого ігрового майданчика та почали прокладати тротуар.

Роботи на території біля озера, поряд із автостанцією “Східна”, розпочалися ще минулого тижня. Згідно із проектом, там буде створено понад 300 метрів пішохідної зони та велодоріжку, які з’єднають вулицю Ватутіна із зонами відпочинку. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів міський голова Сергій Моргунов. 

Також передбачається будівництво пірсу для рибалок, оновлення освітлення, встановлення лавочок, урн та “грибочків”на пляжі озера.

Раніше директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко розповідав, що на території біля озера заплановано встановити 11 опор для зовнішнього освітлення, чотири лавки і п’ять пляжних парасольок. Комунальники також збиралися перекрити заїзд автомобілів до озера з боку вул. Ватутіна – тут буде лише пішохідна зона.

Як повідомив депутат міськради Роман Андронійчук на своїй сторінці, на території біля озера вже також проклали кабель для освітлення, а поряд облаштовують тротуарну доріжку та готують місце для огорожі.

Нагадаємо, що навесні на благоустрій території поблизу тяжилівського озера вінницькі депутати виділили понад 700 тисяч гривень. Тоді ж у тяжилівське озеро міський голова запустив першу рибу: карасів, сазанів і товстолобів.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору