Біля Сабарова почалися роботи з облаштування кладовища, протестувальники перекрили дорогу. ФОТО

Сьогодні, 2 вересня на Сабарівському шосе розпочалися будівельні роботи з облаштування майбутнього кладовище: працівникам вдалося встановити паркан.

Наразі за парканом працює кілька одиниць будівельної техніки, сам паркан оточений міліцією та працівниками приватної охоронної фірми. За паркан нікого не пускають, пояснюючи це технікою безпеки. Окрім того біля паркану встановлені намети для охорони, а також біотуалети.

     

Тим часом, протестуючи проти будівництва кладовища, кілька десятків мешканців Сабарова на деякий час перекрили Сабарівське шосе в районі авторинку “Супутник”.

 

Люди ходили по пішохідному переходу, повністю заблокувавши рух транспорту. В якийсь момент один з автомобілів намагався “прорвати” блокаду, однак в результаті отримав пошкодження лобового скла.

   

Також протестувальники заявляють, що один з автомобілів переїхав ноги одній з жінок-протестувальниць, її забрали в лікарню на “швидкій”.

     

У рядах протестувальників знову ширяться чутки про нібито загибель одного з мітингарів на імя Геннадій: він отримав травми під час протистояння 29-го серпня. VежА звязалася з черговим лікарем торакального відділення лікарні ім. Пирогова, де перебуває постраждалий, Віктором Тимофійовичем. Медик зазначив, що з протестувальник живий і перебуває в стабільному стані:

  • Як помер? Я ж ним щойно ось говорив, – прокоментував наше запитання черговий лікар. За його словами, протестувальник перебуває у стані близькому до середньої тяжкості, його життю нічого не загрожує. Щодо характеру травм у лікарні порадили звернутися до завідувача відділення, який наразі не доступний для коментарів.

Близько 12:30 рух по Сабарівському шосе повністю відновили, на місці чергують поліцейські патрулі.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору