× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Біля міськради облаштують дві велопарковки на 64 місця. ГРАФІКА

Щоб спонукати працівників міськради пересідати на велосипеди, біля мерії збираються збудувати велопарковку. Вона ще й буде критою та матиме спеціальну систему пропуску, аби двоколісному транспорту чиновників не зашкодили ні злодії, ні дощ.

Такий тендер опублікували на сайті публічних закупівель сьогодні, 16 травня. Замовником робіт є виконавчий комітет Вінницької міської ради, а вартість робіт щонайбільше – 1 129 043 гривень. Щоправда, після відкритого аукціону із бажаючими взятися за будівництво вартість робіт може зменшитися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У міськраді Вінниці зроблять душову для чиновників, які їздять на велосипедах

Капітальний ремонт зеленої зони земельної ділянки біля адміністративної будівлі по вул. Соборна, 59 для влаштування велопарковки мають завершити до жовтня поточного року.

Згідно із тендерною документацією, загальна лпоща велопарковки – 92,9 кв.м. Загальна вага конструкції – 5000 кг, довжина – 9,8 м, а ширина – 9,4 м.

Капітальний ремонт території також передбачає виконання підготовчих загальнобудівельних робіт, проведення каналізації та електроосвітлення на велопарковці.

Нагадаємо, що для чиновників міської ради збираються облаштувати душову, аби вони могли їздити на роботу на велосипеді і при цьому почуватися комфортно. До речі, за кошти швейцарських партнерів для вінницьких чиновників придбають 32 звичайних велосипеди, а також 8 електробайків (для них на парковці мають обладнати розетки). Саме для збереження цих транспортних засобів збираються будувати криту велопарковку за міською радою.

Як прокоментував Vежі керівник розвитку велоінфраструктури Вінниці Андрій Сорокін, парковка буде розрахована на 44 велосипеди. Доступ до неї матимуть лише працівники міської ради по карткам. Щодо відвідувачів міськради, то для них передбачено облагтування окремої велопарковки на 20 місць поблизу входу до будівлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці встановлять 36 велопарковок біля шкіл, стадіонів та лікарень

Аукціон із визначення Виконавця робіт, який запропопнує найменшу ціну, заплановано влаштувати після 25 травня.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору