× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Білі, рожеві, жовті та фіолетові: “Вінницязеленбуд” планує закупити 40 тисяч тюльпанів

У Вінниці планують закупити 40 тисяч цибулин тюльпанів за 50 тисяч гривень. А висадити – вже цієї осені.

Відповідний тендер опублікувало міське комунальне підприємство “Вінницязеленбуд”. Згідно з ним, очікувана вартість однієї цибулини становить 1 гривню 25 копійок.

З тендерної документації відомо, що тюльпани будуть чотирьох сортів (по 10 тисяч цибулин кожного): “Ice cap” (білі), “Pink flag” (рожеві), “Purple flag” (фіолетові) та “Strong gold” (жовті).

У документі також зазначено, що рослини повинні бути якісними, без хвороб, пошкоджень та дефектів, без ушкодження шкідниками та збудниками хвороб. Крім того посадковий матеріал повинен бути районованим до місцевих кліматичних умов.

 

Тюльпани сорту “Ice cap”. Фото – gardenseedsmarket.com

 

Тюльпани сорту “Pink flag”. Фото – lh3.googleusercontent.com

 

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 16 вересня. Якщо такі будуть і торги відбудуться, то переможець має поставити товар вже до 30 жовтня 2019 року.

Тетяна Прибиш, заступниця директора “Вінницязеленбуд” з агротехнічних питань, розповіла, що вони хочуть закупити “якісні голландські цибулини тюльпанів” (високих) і висадити їх у ґрунт вже цієї осені: щоб на весну вони розквітли. Садитимуть їх на квітниках у різних районах міста: на Майдані Незалежності, площі Театральній, біля Будинку офіцерів, на проспекті Юності, в Центральному парку, тощо.

 

Тюльпани сорту “Purple flag“. Фото – kingfisher.scene7.com

 

Тюльпани сорту “Strong gold”. Фото – i.pinimg.com

 

Зі слів Тетяни Прибиш, в такій кількості тюльпани закуповують і висаджують не щороку, адже це рослини багаторічні, тож потреби робити це постійно немає.

Також вона зазначила, що цьогоріч працівники  “Вінницязеленбуду” висадили у місті 1300 чи 1400 кущів хризантем, які вже навіть розквітли. Це також рослини багаторічні, тож радуватимуть вінничан та гостей міста не один сезон.

Ілюстративне фото – steemitimages.com

Читайте також: Поблизу Вінниці на полі розквітли тисячі троянд. ВІДЕО

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору