× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Бібліотека українського воїна”: у Вінниці збирають книги для військових

У Вінницькій обласній науковій бібліотеці імені Тімірязєва оголосили збір книжок, які згодом передадуть до гарнізонного будинку офіцерів, або ж до військових частин.

Книги збирають в рамках проекту всеукраїнської акції “Бібліотека українського воїна”, в якій бібліотека бере участь вже декілька років поспіль.

– У минулому році видання, які зібрали в рамках цієї акції, передали через волонтерів, зокрема членів ГО “Мольфар”, безпосередньо в зону бойових дій на сході України, а також у військову частину міста Калинівка Вінницької області, – йдеться у повідомленні. – У цьому році акція продовжується. Тож запрошуємо охочих приєднатися та передати нашим воїнам українські книги!

У Відділі маркетингу бібліотеки повідомили, що ця акція є безстроковою: книги можна приносити постійно, адже їх передають волонтерам по мірі надходження. Єдина вимога – видання мають бути в належному стані й бажано українською мовою.

Книги можна приносити за адресою: вулиця Соборна 73 (перший поверх), з 9:00 до 18:00 (вихідний – п’ятниця). Контактний телефон – (0432) 670 325.

Фото – library.vn.ua
Ілюстративне фото – vsviti.com.ua

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору