Біатлоніст з Вінниччини здобув срібну медаль на Паралімпіаді

Паралімпієць з Вінниччини Олександр Казік в останній біатлонній гонці четвертого змагального дня Паралімпіади у Пхьончхані посів друге місце і здобув срібну нагороду. 

Олександр, що має порушення зору, до останнього моменту був лідером гонки, однак два невдалих постріли на останніх рубежах і не надто висока швидкість не дозволили нашому спортсмену здобути золоту медаль. Перемогу святкував білорус Юрій Голуб, а третє місце також посів українець Юрій Уткін.

На дистанції 21-річного вінничанина супроводжував спорстмен-лідер Сергій Кучерявий – так передбачено правилами змагання. Зокрема і завдяки цій медалі українська збірна наразі посідає друге місце медального заліку, здобувши 15 медалей: з них 5 золотих, 4 срібних і 16 бронзових. Україну випереджає лише збірна США, на третьому місці розташувалися “атлети з Росії”, котрі не мають права офіційно представляти власну країну на Паралімпіаді через допінгові скандали.

Нагадаємо, що Вінниччину на Паралімпійських іграх цього року представляють Олександр Казік (біатлон) та лижниця Ірина Буй.

Як повідомляється на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту України, за перемоги у Пхьончхані паралімпійці вперше отримають такі ж виплати, які були передбачені за здобутки олімпійців.

– 125 тисяч доларів США в гривнях по курсу НБУ за «золото»;

– 80 тисяч доларів за «срібло»;

– 55 тисяч доларів за «бронзу».

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору