«Безкоштовне» перевезення містян на День Вінниці обійшлося бюджету в понад 300 тисяч

Традиційно на День Вінниці містяни користуються тролейбусами, трамваями та автобусами безоплатно. Цього року на перевезення вінничан з міського бюджету запланували виділити 334 902,97 гривень.

Попередньо на виконкомі міськради було прийняте рішення про орієнтовний кошторис покриття збитків комунальному підприємству «Вінницька транспортна компанія» по безкоштовному перевезенню пасажирів 9 вересня.

Тобто плановий прибуток компанії з перевезення пасажирів за один день, 9 вересня, на трамваях складає 139 590, 90 гривень, на тролейбусах – 160 100, 37 гривень, на автобусах – 35 211, 60 гривень.

Згідно з наведеними даними, “найприбутковішим маршрутом” є трамвай №4 “Барське шосе – Залізничний вокзал – Барське шосе” із доходом 43 551,03 гривень.  А “найпрацьовитішим” можна назвати тролейбус №5 “Залізничний вокзал – Вишенька – Залізничний вокзал”, який працює з найдовшою тривалістю на маршруті – понад 208 годин.

У «Вінницькій транспортній компанії» пояснили, що підраховувати конкретну кількість пасажирів за минулу суботу не стали, бо це були б додаткові витрати на проведення такого моніторингу.

  • Порахована середня кількість пасажирів за відповідний період, вихідні дні, – розповів в.о. технічного директора компанії Олександр Нечаєв. – Спеціально ніхто не рахував. І квитків не було. Та за спостереженнями водіїв і служби безпеки руху цими вихідними було набагато більше пасажирів, ніж за “звичайні” суботу, неділю.

А от підрахунки збитків плановий відділ компанії, за словами пана Нечаєва, зможе оголосити лише в середу.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору