Бездомні тварини потребують допомоги: вінничанка закликає виділити кошти на притулок “Планета”

Вінничанка звертає увагу міської влади на проблеми притулку для тварин “Планета” і просить виділити кошти на його потреби.

В Єдиній системі місцевих петицій з’явилась петиція від вінничанки Руслани Кравченко. Вона розповідає про стан притулку для тварин “Планета” в якому зараз перебуває близько 600 тварин.   

  • “Територія притулку в жахливому стані потребує ремонту, на сьогодні там холодно, волого, темно.., не має приміщення для перетримки цуценят на карантині. Собаки не померли голодною смертю, тільки тому, що в місті є не байдужі люди, які допомагають хто чим може. Та самої лише допомоги від громадян не вистачає, щоб утримати таку кількість собак, тим більш, що їх кількість в притулку зростає. Безпритульних тварин чи таких що втратили господаря, звозять в притулок, часто в жахливому стані, виснажених та хворих”, – йдеться в петиції.

Варто зазначити, що раніше, в листопаді, вже була схожа петиція. Виконавчий комітет міськради у відповідь повідомив, що на потреби “Планети” “до проекту міського бюджету на 2018 рік включені видатки в сумі 250,535тис.грн”. Додатково було повідомлено про завершення будівництва сучасного муніципального притулку європейського типу, відкриття якого було заплановано на кінець 2017 року.  

Авторка петиції закликає виконавчий комітет переглянути своє попереднє рішення:

  • Переконливо прошу, виконавчий комітет міської ради переглянути своє рішення і передбачити кошти на утримання притулку. Посилання на відсутність коштів виглядає сумнівно, так як тільки на видалення дерев і на їх варварську обрізку виділено 7 млн. гривень, а також на сумнівні проекти, що не завжди йдуть на користь місту та покращують його вигляд”.

До кінця збору підписів залишилось 13 днів. Станом на 11-ту годину 14 лютого петиція має 25 підписів із 350 необхідних.  

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору