Без Плутона і з парканом: як облаштовують проспект Космонавтів

На проспекті Космонавтів тривають роботи: встановлюють нові паркани, а з композиції фонтану “Сонячна система” прибрали Плутон.

Раніше на проспекті вже встановлювали огородження яскравого блакитного кольору. Таке рішення викликало незадоволення міської влади, а тому підрядник був змушений замінити паркан. Тепер конструкція має темно-сірий колір – по стандарту кольорової гами огороджень у місті. Про це повідомляє ресурс Depo.Вінниця.

Чиновники не можуть пояснити, чому немає урн на проспекті Космонавтів 

Окрім паркану, змін зазнав майбутній фонтан “Сонячна система”: з композиції довелося прибрати макет Плутона. Але пояснюють це не тим, що Плутон – це карликова планета, яку вчені вивели за межі Сонячної системи – макет планети просто заважав проходу.

  • Місце для планети обрали не найвдаліше, тому що форму розмістили прямо посередині алеї, люди могли спотикатися через неї. Саме тому вирішено забрати “Плутон” і пошукати для нього інше місце, – розповів директор підприємства, що виготовляло планети Олександр Боков. – Де він буде мені невідомо, але не виключено, що його взагалі не повернуть на площу.

На проспект Космонавтів привезли Сатурн і Венеру в плівці. ФОТО

Інші вісім планет огородили парканом, адже раніше вінничани вже випробовували конструкції на міцність, після чого елементи фонтану довелося краще закріпити.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору