Без калюж і красиво: у Вінниці облаштують 35 «еко-парковок»

«Еко-парковки» на 35 місць загальною площею у 738 квадратних метрів почнуть облаштовувати у Вінниці вже цього місяця. Вони будуть розташовані по вулиці 600-річчя, на ділянці від вулиці Келецької до Хмельницького шосе.

Як повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради, у якості прикладу вінницькі комунальники взяли досвід європейських країн.

Еко-парковка являє собою майданчик зі спеціальної бетонної плитки, яка матиме лунки з землею, у якій в свою чергу ростиме трава.

Передусім така парковка має не тільки гарний естетичний вигляд, а й попереджає виникнення калюж, адже присутній на ній газон краще поглинає вологу у разі опадів.

  • Трава, яка ростиме на такій парковці, стійка до витоптування, – зазначає директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко, – Окрім того, це екологічно.

У департаменті зазначають, що минулого року у Вінниці було створено десять нових парковок на 273 місця, також паркувальні майданчики з’явились поблизу зон відпочинку, лікувальних та навчальних закладів.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору