× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Бершадський медколедж постав перед загрозою втрати ліцензії: депутати не зібрали голосів

У Бершадському медичному коледжі постійно скорочується кількість студентів та викладачів. Водночас борг росте. Аби заклад зовсім не закрився його пропонували приєднати до вінницького медколеджу ім. Заболотного.

Очільниця департаменту охорони здоров’я Людмила Грабович під час сьогоднішньої позачергової сесії обласної  ради повідомила, що кількість студентів наприкінці 2018 навчального року становила лише 271 особу.

– Якщо говорити про вартість навчання, то в Бершадському медколеджі вона найдешевша – 14500, але коледж не набирає дітей. На сьогодні у них величезні проблеми зі спецфондом, і борг наближається до 100 тисяч. Міністерство охорони здоров’я заборонило набирати “бюджетників”, а скільки вони наберуть студентів на контракт я не знаю. Наступного року коледж може не отримати ліцензії за новими вимогами Міністерства освіти. А там є студенти першого-четвертого курсів, яким потрібно видати диплом державного зразка. Якщо заклад не матиме ліцензії – діти дипломи не отримають.

Для того, аби заклад не закрити і в майбутньому не шукати куди подіти викладачів та студентів, була пропозиція приєднати до медколеджу ім. Заболотного, що у Вінниці. Однак після жвавих суперечок, депутати обласної ради сьогодні двічі “провалили” голосування.

Фото – Depo.ua

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору