× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“БарРокКо 2019” потребує 50 тисяч гривень і буде дводенним

Фестиваль “БарРокКо”, який вже кілька разів організовували в містечку Бар на Вінниччині, зареєструвався на краудфандинговій платформі “Спільнокошт”. Команда фесту потребує 50 000 гривень, аби влаштувати “БарРокКо 2019”.

Вперше фестиваль було організовано в 2007 році рок-гуртами з Вінниччини. Його назва розшифровується як “Бар, рок і компанія”. Після десятирічної перерви, барська громадська організація “Актив-Бар” відродила фестиваль. В новому форматі він презентує не лише український рок, але й класичну музику. Одна з локацій фестивалю облаштована на залишках барського замку XVI століття.

Читайте також: Від року до класики: у Барі відбувся фестиваль «БарРокКо». ФОТОРЕПОРТАЖ

Аби зібрати більше коштів на організацію “БарРокКо” наступного року фестиваль зареєстрували на краудфандинговій платформі “Спільнокошт”. З необхідних 50 000 гривень поки що було зібрано 3 289 гривень від 18 доброчинців. 30 000 гривень буде витрачено на оренду світлового та звукового обладнання, а ще 20 000 – на транспорт, харчування та ночівлю учасників фесту.

До кінця збору коштів залишилось 43 дні. В разі, якщо ця ідея таки збере необхідну кількість грошей, міжнародний фонд “Відродження” подвоїть суму коштом грантової програми.  

Подібний фестиваль дозволяє місцевій молоді відвідати виступи відомих виконавців у рідному місті. Поєднуючи класичну музику та рок, ми формуємо музичні смаки молодіжної аудиторії та демонструємо нерозривність музичної традиції, – пояснюють організатори важливість проведення фестивалю наступного року.

Планується, що “БарРокКо 2019” буде дводенним. Орієнтовними датами проведення обрали 20-21 липня.

– Денна програма проходитиме на території фортеці. Тут розмістяться виставки та майстер-класи неформального мистецтва (наприклад, скульптури у стилі кібер-панку), звучатиме класична музика, проводитимуться тематичні екскурсії з костюмованими історичними персонажами. А під вечір на міському стадіоні можна буде насолодитись виступами молодих талантів та найяскравіших представників української рок-сцени, – йдеться у описі ідеї.

Для гостей з інших міст буде облаштовано наметове містечко. Також буде організовано автобусне сполучення з Вінницею для тих, хто не захоче залишатись в Бару на ніч.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору