× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Баняк з вареною кукурудзою: як у Вінниці відбувається VinCornFest. ФОТО

Опівдні третього серпня в Центральному міському парку Вінниці розпочався “фестиваль” кукурудзи VinCornFest. Однак попри обіцяне “різноманіття страв із солодкої та суперсолодкої кукурудзи”, нечислені відвідувачі фестивалю змогли скуштувати лише варені качанчики лише з одної ятки, зате безкоштовно. 

Попри гучні анонси та багато реклами по місту, насправді фестиваль обмежився чотирма наметами в Центральному парку та великим банером на сцені біля Водограю.

В трьох з цих наметів розповідали про різні сорти кукурудзи, добрива для них, насіння тощо. А ось в біля однієї ятки лежало кілька пакунків кукурудзи, яку організатори варили в баняку прямо в наметі та обіцяли роздати всім охочим безкоштовно.

 

Для цього дітям, наприклад, потрібно було взяти участь в конкурсі: знайти заховані в клумбі поруч “фантики”, схожі на стодоларові купюри.

Їх обмінювали на кукурудзу в пакетиках, а щойно зварену – роздавали тут же в порядку черги.

Прикметно, що увесь захід та конкурси проводилися ведучою виключно російською мовою – жодного українського слова з мікрофону ми там не почули. Так само, як і не побачили фіолетової кукурудзи – її показували на селекційній ділянці, куди ще зранку поїхали зареєстровані учасники фестивалю.

Відтак, роздачею безкоштовної кукурудзи і обмежилася основна частина “фестивалю” в Центральному парку. Крім того о 12:30  мав розпочатися семінар «Солодка кукурудза – проблеми вирощування, реалізації та переробки», а о 14:00 почнеться святковий концерт вокальних та танцювальних колективів Вінниці.

Фото Марини Сербінович

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору