Багатоповерховий паркінг на 300 місць збудують у Вінниці на Чорновола

У Вінниці на перетині вулиць Чорновола та Громова будуватимуть 12-ти поверховий паркінг на 300 місць. На місці майбутнього будівництва вже розпочато підготовчі роботи.

Виконувати відповідні роботи має товариство з обмеженою відповідальністю «Каскад-Будінвест». Нещодавно виконком Вінницької міської ухвалив рішення про надання вихідних даних на проектування будівництва багатоповерхового комплексу. Попередньо планується 12 поверхів, а комплекс обладнають трьома ліфтами.

Нині на сайті підприємства вже оприлюднено проектну пропозицію щодо будівництва паркінгу.

  • На першому поверсі цього комплексу розташуються магазини, на останньому – ресторан та офіси. Решта площі буде відведено під паркінг. Орієнтовно планується, що там буде 300 місць для автомобілів, – розповів журналісту VежА головний архітектор міста Олександр Рекута.

За його словами, забудовник отримав усі містобудівні обмеження і тепер має взятися за розробку проекту для остаточного ухвалення. Паркінг буде платним, але про вартість ще поки говорити зарано.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Каскад-Будінвест» зареєстровано за адресою вулиця Айвазовського, 10. Досвід компанії у сфері будівництва – 11 років. Спеціалізується на будівельно-монтажник роботах  торгівельно-розважальних комплексів, адмінбудівель, медичних установ, житлових будівель, промислових комплексів та об’єктів військової інфраструктури.

За час існування компанією було здійснено проектування і будівництво таких об’єктів: торгівельно-розважальний центр «Квартал» (м. Вінниця вул. Папаніна), торгівельно-офісний центр «Наша Ряба» (м.Вінниця, вул. Пирогова, 47а), повна реконструкція ТЕЦ Сибірського хімічного комбінату в Томській області, а також житлові будинки.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору