× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Багатодітним родинам Вінниці розпочали оформлення нової щомісячної допомоги

Близько двох тисяч багатодітних сімей у Вінниці отримуватимуть нову щомісячну допомогу від держави. На сайті Вінницької міської ради опублікували перелік документів, необхідних для оформлення грошової підтримки.

Директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова, повідомила, що Кабінетом Міністрів України 13 березня було прийнято постанову №250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям». Вже з першого квітня на третю дитину і кожну наступну держава даватиме допомогу у розмірі 1700 гривень. Це виплата надаватиметься щомісяця, поки дитині не виповниться шість років. У Вінниці таку фінансову підтримку отримають близько 2000 родин.

Отримати допомогу можна в Прозорих офісах міста (управління соціального захисту населення). З собою необхідно мати: заяву одного з батьків дитини, який постійно проживає разом з дитиною, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики; копії свідоцтва про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналу); копії посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу); копію посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу); заяву із зазначенням рахунку  відкритого у банківській установі на  ім’я заявника; паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника.

 

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору