× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Автотранспорт вінницьких “енергетиків” ремонтуватимуть за 10 мільйонів

Автомобілі “Вінницяобленерго” повинні постійно бути “на ходу”. Для цього за 10 мільйонів шукають хто зможе забезпечити ремонт та технічне обслуговування автотранспорту підприємства. 

Відповідний тендер опублікували на сайті публічних закупівель. На ремонт автомобілів протягом усього 2019 року готові виділити 10 080 000 гривень.

Вказано, що ремонтні послуги мають надавати на станціях технічного обслуговування (СТО), що знаходяться у Вінниці або в районних центрах Вінницької області. Термін ремонту повинен складати не більше, ніж три робочі дні з моменту надходження автомобільної техніки та не більше 10 днів з моменту надходження спецмеханізмів.

СТО, що буде використана Виконавцем при наданні послуг, повинна мати спеціалізований діагностичний прилад (для діагностування електронних систем, програмування блоків керування автомобілів Замовника), стенди для діагностики частин автомобіля, обладнання для чистки та миття системи обігріву, токарний цех тощо.

Виконавець зобов’язаний забезпечити відповідальне збереження автомобілів “Вінницяобленерго”, а в разі пошкодження транспорту під час ремонту, техобслуговування чи зберігання – у триденний термін усунути пошкодження за власний кошт та надати підмінний автомобіль. Окремо прописано, що при наданні послуг мають бути дотримані та застосовані заходи із захисту довкілля.

Наразі ще приймають тендерні пропозиції від потенційних “ремонтників”. На початку лютого проведуть відкритий аукціон на якому визначать переможця.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору