× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Автоматники та бронемашини в центрі Вінниці: людей просять не панікувати. ФОТО

У самому центрі Вінниці, біля будівлі “Укртелекому”, що по вулиці Соборній, сьогодні, 16 травня, було помічено кількох людей у військовій формі та з автоматичною зброєю. Бійці перебували у позиціях для стрільби сидячи й лежачи на траві біля стін будівлі, з направленою зброєю в бік вулиці Соборної. 

За рогом також була помічена броньована військова техніка, зокрема автомобіль “Варта”. Самі люди у формі зазначили, що це тривають навчання, однак не уточнили деталей, лише просили зберігати спокій. Інформацію про навчання спершу не підтвердили ні у військовій частині № 3008, що дислокується у Вінниці, ні у частині № 3028, що дислокується у Калинівці.

   

Водночас, пояснити ситуацію не змогли і в Головному управлінні Нацполіції області.

Врешті, через певний час, представники військової частини 3008 Національної Гвардії України все ж підтвердили інформацію про те, що таким чином вирішили провести у центрі міста навчання особового складу. “Це практичні навчання, бійці відпрацьовують ситуацію з надання допомоги судовій варті при конвоюванні”, – пояснили у військовій частині. За інформацією прес-служби, в навчанні задіяно 20 чоловік особового складу та дві одиниці техніки.

   

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору