× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Автобус замість трамваїв: де будуть тимчасові зупинки на Замості. МАПА

Вже з понеділка, 15 липня, на два тижні припинять курсувати трамваї за трьома маршрутами – №1, 4 та 6. Натомість тимчасово запроваджують новий автобусний маршрут. 

На зупинках транспорту з’явились мапи на яких зображено, якими вулицями буде їздити новий автобус та де розташовуватимуться зупинки. Також помітили, що сьогодні водії трамваїв попереджають вінничан про зміни в русі транспорту.

Такі обмеження діятимуть у зв’язку з виконанням реконструкції по вулиці Замостянській та необхідність ремонту колії по вулиці Соборній. З 15 по 29 липня запроваджують новий автобусний маршрут №15 “Залізничний вокзал – лікарня ім. Пирогова”, який рухатиметься в обох напрямках по вулицям Батозькій, Стрілецькій, Вінниченка, Академіка Янгеля, Київській, Чорновола, Театральній, Соборній, Пирогова.

Як видно на мапі, якщо рухатися від Залізничного вокзалу, то автобус поїде через вулицю Батозьку і перші зупинки будуть в районі Муніципального ринку. Далі – тричі зупинятиметься на Стрілецькій: неподалік перехрестя з Батозькою, поблизу школи-гімназії №30 та біля 45-го заводу.

Автобус рухатиметься до перехрестя з вулицею Вінниченка, а звідти – поверне на вулицю Академіка Янгеля. Тут автобус зупинятиметься двічі на зупинках “Кооперативний інститут” та “вул. Київська”. Далі, через Київський міст, рухатиметься до лікарні ім. Пирогова, забираючи пасажирів зі звичних зупинок громадського транспорту.

Вже біля лікарні автобус розвертатиметься та поїде у зворотньому напрямку. Щоб потрапити на Вишеньку, Електромережу або Барське шосе доведеться їхати з пересадками. До речі, проїзні квитки на трамвай протягом цих двох тижнів також діятимуть у муніципальних тролейбусах та автобусах. Окрім цього, також можна скористатися маршрутними таксі.

Нагадаємо, що до 29 липня також буде перекрито рух по вулиці Соборній. Як буде організовано рух громадського та приватного транспорту читайте за посиланням ТУТ.

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору