× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Авто вінничанина продадуть на аукціоні за борг перед тепловиками

Станом на 28 травня загальна сума боргу населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» майже 112 мільйонів гривень. Серед майна, яке планують вилучати та реалізовувати для сплати боргу вже є 14 автомобілів.

Як повідомляє прес-служба КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», першим, чиє авто продадуть, став споживач, який заборгував тепловикам близько п’яти тисяч гривень і чий вилучений автомобіль вже можна придбати на аукціоні.

Автомобіль ВАЗ було вилучено в споживача Державною виконавчою службою за борги перед комунальним підприємством в розмірі 4 867 гривень. Зокрема, 3193 гривень – сума основного боргу, все інше – це штрафні та інші судові нарахування. Цей борг накопичився за період з жовтня 2007 року до липня 2011 року.

Більшість інших боржників, в яких хочуть вилучити авто, не проживають за офіційно зареєстрованими адресами. Позаяк, всі автомобілі, на які накладено арешт, автоматично перебувають у розшуку.

Нагадаємо, станом на 20 травня серед 95-ти тисяч абонентів Вінницяміськтеплоенерго було близько 20 тисяч, на рахунках яких накопичився борг від 100 гривень і аж до 285 тисяч. Наразі в державній виконавчій службі перебувають провадження на стягнення зі споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» на суму 16 мільйонів гривень.

Крім транспортних засобів, арешт може бути накладено і на нерухоме майно. Зокрема, вже є перші два боржники, чиї нежитлові приміщення будуть реалізовані.

Крім того, Вінницяміськтеплоенерго вже готове здійснювати відключення житлових будинків від послуг, де всі мешканці боргують за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання перед підприємством. Так, без послуги з гарячого водопостачання через борги вже на початку червня залишаться 9 будинків. Борг деяких будинків із зазначених сягає понад 500 тисяч гривень Зокрема, це будинок по Пирогова, 73а, в якому загальний борг мешканців  складає 548 584 гривень.

Фото – Слово і Діло

Читайте також: У Вінниці продадуть “з молотка” 14 авто боржників, які не платять за тепло

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору