Авіарейси з Вінниці до турецького Даламану скасовано: немає попиту

Вінничанам, котрі бажали політетіти на відпочинку на турецькі курорти просто з рідного міста, тепер варто шукати інші аеропорти. Так, вильоти з Вінниці до турецького міста Даламан скасовано туропереатором.

Про це Vежі розповів директор комунально підприємства “Аеропорт Вінниця” Ярослав Мазурець.

  • Ці рейси з Вінниці до Даламану здійснювала авіакомпанія “Bravo Airways”. Наприкінці минулого тижня нам стало відомо, що рейс скасовано без попередження. Пояснення причин також не надали. Але це не є проблемою Вінницького аеропорту – це було рішення туроператора “Travel Professional Group” (TPG), який співпрацював з даною авіакомпанією, – запевнив Ярослав Мазурець.

Потрібен нам берег турецький або Як вінницькі журналісти в Даламан літали. Частина 1

Інформацію про скасування рейсів з Вінниці підтвердили також у відділ по роботі з агенціями туроператора “Travel Professional Group”.

  • У нас були плани здійснювати вильоти з Вінниці у період з 6 червня по 8 серпня. Ми з Вінниці недолітали три рейси. Рейс зняли, тому що почалося завмирання туристичного сезону, наплив пасажирів знизився. У таких маленьких містах, як Вінниця, Херсон, Чернівці ми зняли польотну програму. Залишилися вильоти із великих міст – Львів, Харків, Одеса. Загалом ми плануємо здійснювати вильоти до Туреччини з Вінниці на постійній основі та продовжити програму на наступний рік. Єдине, що в зимовий льотний період до Єгипту, мабуть, не будемо запускати таку програму з Вінниці. Але все залежить від попиту.

5 зірок із морем солодощів: як вінницькі журналісти тестували курорти Туреччини. Частина 2

Око Фатіми, місто-привид Каякьой та польоти у світовій столиці параглайдінгу: пригоди вінничан у Даламані. Частина 3

Окрім того, у компанії повідомили, що на цей рік уже завершено програму авіасполучення “Вінниця – Анталья” – вильоти на цей курорт здійснювалися у період з 27 травня по 29 липня.

Медова столиця світу: як вінничани куштували турецький мед із сосни. ФОТОРЕПОРТАЖ

Додамо, що на сьогодні з Вінницького аеропорту, згідно з даними на офіційному сайті підприємства, здійснюється регулярне авіасполучення із Варшавою та Тель-Авівом.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору