× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Авіарейси між Вінницею та Києвом скасовуються через розслідування

У зв’язку з відсутністю достатньої кількості літаків, «Міжнародні Авіалінії України» скасовує рейси між Києвом та Вінницею.

Як йдеться в повідомленні на сайті МАУ, компанія змушена внести зміни у розклад своїх рейсів на період літньої навігації.

“Основною причиною змін стала затримка поставки літаків Boeing 737 MAX, які повинні були почати роботу на регулярних рейсах МАУ з середини квітня поточного року. Однак, у зв’язку з тим, що експлуатація даного типу ПС призупинена до завершення розслідування, поставка трьох Boeing 737 MAX для авіакомпанії МАУ відкладається”, – повідомляють у МАУ.

В авіакомпанії повідомляють, що “зміни торкнуться таких напрямків, як Афіни, Стамбул та Єреван, де МАУ зменшить кількість рейсів. Рейси між Києвом та Вінницею будуть скасовані”.

“Також у квітні, травні та червні передбачаються скасування деяких рейсів із Києва до Запоріжжя, Херсона, Івано-Франківська, Баку, Мінська, Риги, Женеви, Амману та Анкари. Пасажири, яких торкнулись зміни розкладу, отримають повідомлення і пропозиції з альтернативними датами вильоту або маршруту”, – зазначають в авіакомпанії.

Ілюстративне фото lowcostavia.com.ua

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору