АТОвці, волонтери та військові медики зіграють у «Що? Де? Коли?»: у Вінниці святкуватимуть День захисника інтелектуальними поєдинками

Вже вдруге до Дня захисника України у Вінниці відбудеться Інтелектуальний турнір «Сила нескорених». У ньому візьмуть участь команди АТОвців, волонтерів, військових медиків, охоронців, представників МНС та правоохоронних органів.

Як повідомив Михайло Сидорчук, завідуючий відділом Палацу мистецтв «Зоря», метою заходу є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України.

11 жовтня о 18:00 у «Зорі» (вул. Стрілецька, 44) розпочнеться реєстрація учасників, а за півгодини – сам турнір. Всього очікується близько десяти команд по 6 чоловік кожна.

  • Гра традиційно буде влаштована за правилами «Що? Де? Коли?»: учасникам ставитимуть питання та даватимуть одну хвилину на формування відповіді. Всього – 15 тематичних запитань про українську армію різних часів, – говорить Михайло Сидорчук.

По завершенні турніру, що триватиме протягом години, будуть обрані команди-переможці. За свою кмітливість учасники отримають призи: 1 місце – Кубок та сучасні електричні чайники, 2 місце – павербанки, 3 місце – «поліцейські» ліхтарики.

  • Минулого року переможцями стали поліціянти, – додає Михайло Сидорчук. – Свої призи вони віддали бійцям на передову. Сподіваємось, що цього разу традицію буде підтримано.

Для отримання більш детальної інформації в тому числі щодо участі в турнірі можна звертатись за номером (0432) 27-66-84.

Організатори: Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Міський палац мистецтв «Зоря», громадська організацій «Благодійний фонд «Подільська громада».

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору