АТОвці приїдуть у Вінницю на Всеукраїнський з’їзд та пройдуть Маршем Гідності

Наступної суботи, 27 травня, учасники Громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» організовують другий з’їзд учасників у Вінниці.

Представники підрозділів Спілки та запрошені гості з усіх областей України приїдуть у Вінницю та зустрінуться у приміщенні Вінницької обласної філармонії.

Як розповів про це сьогодні, 23 травня, очільник Вінницького осередку Спілки, Анатолій Слівінський, під час конференції, метою зібрання буде обговорення та ухвалення звернень до влади по кількох питаннях.

Зокрема йдеться про звернення щодо:

  • націоналізації енергокомплексів держави
  • амністії військовослужбовцям та добровольцям, які вже засуджені або по яким наразі відкриті кримінальні провадження (по злочинам до середньої важкості)
  • заборони продажу землі в Україні на час, поки триває АТО
  • офіційного визнання ЛНР та ДНР терористичними організаціями, а Росію – державою-агресором
  • підтримки повної торгівельної блокади із ОРДЛО

Одним зі спікерів під час з’їзду буде відомий киянин Віктор Смалій, який свого часу виступав у якості адвоката активістів Євромайдану.

З’їзд розпочнеться 27-го травня о 10:00 та триватиме орієнтовно до 13:00. Реєстрація учасників – о 9:00.

Перед початком з’їзду учасники Спілки пройдуть Маршем Гідності.

  • Хода, присвячена пам’яті загиблих учасників АТО, розпочнеться на площі Василя Стуса і рушить до Європейської площі. Під час ходи 360 студентів будуть нести фото загиблих побратимів. Також учасники з’їзду покладуть квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні та учасникам АТО, – розповів Анатолій Слівінський.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору