«Арт-пазлова» вистава та військовий балет: у Вінниці презентують «Impulse. Dialogue»

Вже невдовзі, 5 жовтня, вінничани зможуть відвідати прем’єру філософської вистави з елементами хореографії про вибір у житті та його наслідки, про пошук сил у собі та про баланс доброго й злого.

«Сценарій, який наповнювався думками, людьми, ситуаціями, власними та чужими переживаннями, фразами і моментами, пережитим і фантазією всі ці місяці» – усе це про «Impulse. Dialogue».

  • Одразу три сюжетних лінії будуть між собою переплітатися, доповнюватися або ж навпаки – різко перериватися хореографією. Такий собі арт-пазл. Загалом вистава – про вибір і його наслідки, про імпульси та знаходження в собі сил і спокою, про жінок і чоловіків, свою дорогу та прийняття змін і, звісно, про любов, бо без неї нікуди, – розповіла Vежі сценарист та режисер-постановник вистави, Анна Вараниця.

Головних думок, які актори спробують донести до глядачів, також декілька:

  • Ми завжди робимо вибір – своїми діями чи бездіяльністю, та завжди несемо відповідальність за це. Головне – не розмежувати світ на біле та чорне, адже все завжди переплітається, поєднується і створює свою особливу гармонію в тобі, – пояснила пані Анна.

Серед акторів, які гратимуть у виставі, – репетитор англійської мови, лікар та фотограф. Окрім того, на прем’єрному показі одразу з трьома хореографічними номерами виступить Балет Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України під керівництвом Тетяни Клименко.

Перед власне виставою сама режисерка разом із подругою та відомою вінничанкою Діаною Подолянчук виконають номер, який допоможе глядачам правильно налаштуватися.

  • Ми з Анею готуємо дует, яким відкриємо виставу. Це розповідь про енергії, про добро та зло, яке є у кожному з нас. У нашого номеру немає назви… кожен глядач знайде своє, свій імпульс та свій діалог, – каже Діана Подолянчук.

Окрім цього буде відкрито фотовиставку зі світлинами героїв постановки.

  • Це були спеціально влаштовані дві зйомки за участю акторів та балету. Тому «Імпульс. Діалог» вийшли за межі вистави та перетворилися у фотопроект. Його втілила Ярослава Касьянова, передавши в своїх роботах своє бачення цих двох слів – «імпульс» та «діалог», – пояснила Анна Вараниця.

Прем’єра відбудеться 5 жовтня у приміщенні «Галереї ХХІ» (вулиця Архітектора Артинова, 12-а). Початок – о 18:30. Вартість запрошення – 100 гривень. Замовити квитки та отримати додаткову інформацію можна за телефоном: 073-128-65-32.

Фото зі сторінки Анни Вараниці у соціальній мережі Фейсбук

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією