× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Apple Bar Fest: у Бару під Вінницею відбудеться Фестиваль Яблука

Семінари, ярмарки, майстер-класи, караоке-шоу та багато-багато яблук – саме таким обіцяє бути перший фестиваль яблука «Apple Bar».

Якщо ви думали, що осінь не пора фестивалів, то місто Бар на Вінниччині похитне цей стереотип. Адже саме тут 20-21 жовтня на майдані Святого Миколая відбудеться фестиваль яблука «Apple Bar». Це – новий масовий захід, який має на меті сприяти розвитку аграрної сфери та міжнародних культурних, економічних, торгівельних зв’язків.

  • Здавна Бар називали «Яблуневою гілкою Поділля» через рясні сади, де щедро родять яблуні та плодові дерева. Барський район має великий потенціал в аграрній сфері. Саме тому, аби сприяти розвитку аграрної сфери в об’єднаній громаді, розвитку міжнародних культурних, економічних, торгівельних зв’язків міста, проводиться в Барі І-й  Міжнародний фестиваль-ярмарок “APLLE BAR”, – розповідають організатори.

20 жовтня в рамках фестивалю відбудеться науковий семінар, знайомство з містом для учасників з інших міст та виїзд до гостинної садиби «Подільська родина». Вже 21 жовтня на гостей фестивалю очікує виставка-ярмарок «Яблуневий дар», на якій можна буде знайти сільськогосподарську продукцію, засоби захисту рослин, техніку, кулінарну продукцію, вироби народних промислів і сувеніри.

Окрім цього, на фестивалі можна буде відвідати різноманітні майстер-класи, атракціони, богатирські змагання, виступи фольклорних колективів, а також виграти подарунки у конкурсах чи стати учасником караоке-шоу. Завершиться фестиваль виступом народного артиста України Миколи Янченка.

Господині та господарі можуть узяти участь у заході, запропонувавши для виставки та продажу свою кулінарну продукцію – страви з яблук, соки, джеми, наливки, варення, мармелад, печиво, пироги та найрізноманітнішу випічку, печені та мочені яблука, млинці, вареники та інші натуральні природні смаколики.

Фестиваль відбудеться за підтримки підприємців-аграріїв району.

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору