× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Антинаркотична мобілізація: у Вінниці збираються на рейд проти реклами наркотиків

У Вінниці відбудеться акція по зафарбовуванню реклами наркотиків на стінах будинків. Активісти просять небайдужих вінничан приєднатися і разом «очистити місто від цього “бруду”».

Минулого місяця у Вінниці зареєстрували петицію з пропозицією замалювати «наркорекламу» на всіх вулицях міста. Її автор аргументував це тим, що «велика кількість таких “посиланнь” знаходиться на житлових будинках та біля навчальних закладів, що є неприпустимим в наш час».  Однак потрібної кількості голосів для розгляду міською владою ця петиція не набрала.

Водночас кілька тижнів тому «війну» рекламі наркотиків на стінах оголосили активісти  ГО «Вінницька Європейська Стратегія». Спершу вони організували для небайдужих круглий стіл «Зупинимо наркотерор у місті», а тепер запрошують усіх на «Антинаркотичну мобілізацію».

Це акція, учасники якої будуть зафарбовувати написи на стінах міських будівель – рекламу каналів у месенджерах, через які продаються майже будь-які наркотики. Активісти вважають, що проблема поширення реклами продажу наркотиків онлайн набула загрозливих масштабів, тож для того, аби це побороти, потрібно об’єднати зусилля.

– Вже цієї суботи об 11 будемо наводити лад!… Чим більше нас буде, тим швидше очистимо місто від цього «бруду»! Якщо маєте фарбу чи аерозольні балончики – беріть з собою, як ні – то ми забезпечимо!, – повідомили активісти на сторінці «Вінницької Європейської Стратегії» у Фейсбук.

Акція «Антинаркотична мобілізація вінничан» відбудеться у суботу, 9 лютого. Збір – об 11:00 біля фонтану «Атлант» на проспекті Космонавтів.

Читайте також: “Це реально чума”: вінницькі активісти оголосили “війну” рекламі наркотиків на стінах. ФОТО 

Фото – зі сторінки Вінницької Європейської Стратегії у Фейсбук
Головне фото – facebook.com/NCDnipro

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору