Англійська з американцями: у Вінниці стартує Speak Out-2017

Протягом тижня встигнути поспілкуватись англійською із носієм мови, відвідати фестиваль фарб та концерт зможуть учасники щорічного фестивалю активної молоді Speak Out-2017, який стартує у Вінниці вже завтра, 11 липня.

Проект, який організовує міжнародний студентський рух Campus Ukraine, об’єднає 250 студентів з усієї країни. Суть проекту – дати можливість українській молоді попрактикуватися у володінні англійською мовою із її носіями та при цьому відвідати разом зі своїми викладачами різні культурні заходи.

Про це розповіли сьогодні організатори та куратори проекту: Дмитро Тищенко – заступник голови Всеукраїнської громадської організації Campus, Богдан Зубцов – директор проекту Speak Out-2017 та Михайло Іванцов – президент громадської організації «Батьківське серце».

  • Наша організація існує ще із 1991-го року, її ціль- студенти, які знайшли своє місце у житті та при цьому хочуть власноруч змінювати світ на краще, – каже Дмитро Тищенко. – Тому наш девіз –  «Студенти, які змінюють реальність».
  • Мета Speak Out – не лише практика розмовної англійської з носіями мови, а ще й активна соціальна діяльність. Студенти із понад 20-ти міст країни у Вінниці куруватимуть творчі та соціальні проекти у рамках фестивалю. У всіх частинах проекту братимуть участь люди з особливими потребами.

Зокрема із 11-го до 16-го липня триватиме «англійський табір»: команда у складі 22-х американців-волонтерів протягом тижня спілкуватиметься із молоддю розмовною англійською за спеціальною програмою. «Табір» розташується на базі Вінницького торгово-економічного університету.

  • Щороку ми шукаємо «живих американців», які готові присвятити тиждень своєї відпустки тому, щоб навчити українську молодь розмовній англійській, – каже Богдан Зубцов.

14 липня відбудеться соціальний проект: збір гуманітарної допомоги переселенцям, учасникам АТО і малозабезпеченим сім’ям (час та місце уточнюється). Протягом 15-16 липня на центральному стадіоні відбудеться футбольний турнір за участю 16-ти команд.

Окрім того, на Європейській площі о 19:00 стартуватимуть різноманітні творчі програми.

  • 11 липня – American Party
  • 12 липня – фестиваль фарб «Холлі»
  • 13 липня – українська вечірка
  • 15 липня – «Вершковий батл»
  • 16 липня – закриття

Вартість участі: 750 гривень для студентів з Вінниці. У вартість включено обід та вечерю, всі заходи фестивалю – безкоштовні.

10 липня – останній день, коли можна зареєструватися до участі у проекті (реєстрація на сайті організації). Співбесіда, за результатами якої буде вирішено, до групи із яким рівнем складності допускається студент, відбудеться вже завтра, 11 липня, о 14:30 у приміщенні готелю «Поділля».

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору