× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Ананас” із раків, перегони тракторів та виступ “ВВ”: на Вінниччині відбувся “Трактор-фест 2019”. ФОТО, ВІДЕО

Минулої п’ятниці, 9 серпня, у Ладижині відбувся щорічний фестиваль “Трактор-фест”. На ньому влаштували перегони трактористів, змагання із перетягування тюків серед відвідувачів, а вкінці вечора усі розважалися під “та-та-та-танці” українського гурту “Воплі Відоплясова”.

Цей фестиваль влаштували агропідприємці з нагоди жнив. Як повідомили на сайті “І-vin”, у полі біля Ладижина організатори виставили сільськогосподарську техніку, агрокультури, засоби догляду тощо. Саму територію фестивалю облаштували в українському етно-стилі, а для відвідувачів влаштували видовища та розваги. Втім, як зазначається, цьогорічною родзинкою свята став “гламурний трактор”

 

 

 

Трактор “одягнули” в образ україночки: на даху – вінок, на вікнах – очі, біля капоту – пухкенькі вуста,… – розповів місцевий житель Олександр Григораш у коментарі “Вінниця.info”. – Було весело спостерігати за перегонами із снопиками в руках. Ще запам’яталося оформлення “кафе”: посередині великих снопів зафіксували широкі парасолі (це вийшли такі столи), а біля них – снопики-сидіння. Дуже оригінальна ідея.  

Відомо також, що на фестивалі відбулися й перегони на тракторах “FENDT”, де переможці отримали відзнаки та цінні подарунки. 

 

 

 

 

Із розваг: відвідувачі ще вилазили на стовп за сюрпризами, змагалися у тяганні соломи, грали в м’яч у великих костюмах сумоїстів та багато іншого. Також було й частування: не фестивалі можна було спробувати, наприклад, варені раки та м’ясо кабанця із вертелю. 

 

 

 

 

 

Були представлені гончарство з майстер-класами, український народний одяг та побут сільської хати. Гостей пригощали поросям на вертелі. Апетитно виглядав “ананас” із раків – така собі ф’южин-страва, – розповів також Олександр Григораш.

 

 

 

 

Відомо, що усе це супроводжується музикою та  виступами запальних гуртів. А хедлайнером музичної сцени “Трактор-фесту 2019” став гурт “ВВ” Олега Скрипки.

 

Фото – зі сторінок Викторія Луценко, Олександр Дідик, Виталик Прохоренко,
Kantsybura Roman, Оксана Дяченко у Фейсбуці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору