× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Amnesty International»: вінничан закликають долучитися до марафону написання листів

У Вінниці відбудеться марафон з написання листів «Amnesty International». Вінничан просять долучитися і підтримати жінок-активісток, які відважно боряться за права людей у різних країнах світу.

В анонсі заходу йдеться, що «героїні Марафону написання листів відважно борються за права людей, тепер настав час підтримати і їх! Кожен лист, який вони отримають, – це слова підтримки, які так потрібні зараз їм. Кожен голос – це можливість врятувати чиєсь життя!».

До Марафону написання листів долучилися учні Вінницьких шкіл

«Amnesty International» – це всесвітній рух, що об’єднує понад сім мільйонів людей, які вважають боротьбу з несправедливістю своєю особистою справою. Він зародився у 1961 році, коли британського юриста Пітера Бененсона обурив той факт, що двох португальських студентів ув’язнили всього лише за підняття тосту за свободу. Він написав статтю до британської газети «The Observer» і запустив кампанію, що зчинила неймовірний резонанс. Його заклик до дії, протиражований газетами по всьому світу, зародив ідею, що люди можуть об’єднуватися у солідарній боротьбі за справедливість та свободу. Відтоді «Amnesty» виросла з організації, що домагалася звільнення політичних в’язнів, до організації, що захищає увесь спектр прав людини. Нові регіональні офіси підтримують роботу Секцій, що наразі функціонують на національному рівні у більш як 70 країнах. В Україні, зокрема, діє кампанія «Зупинимо тортури в Україні» – проти жорстокого поводження з боку правоохоронців та за створення Державного бюро розслідувань (джерело – amnesty.org.ua).

Усіх небайдужих, хто захоче долучитися до марафону і написати лист зі словами підтримки, будуть чекати завтра, 7 грудня, у Книгарні «ТУТ» ТРК «ПоділляСіті» (вулиця Зодчих, 2). Марафон триватиме з 18:00 по 19:30.

– Приєднуйтесь – ваш лист може когось врятувати!, – закликають організатори.

Фото – зі сторінки Olesya Lisova та сторінки заходу у Фейсбук
Ілюстративне фото – зі сторінки Olesya Lisova у Фейсбук

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору