× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Американці збудують на Вінниччині завод вартістю 14 мільйонів доларів

Українське представництво відомої американської компанії «Дакса Бунге Україна» збудує на Вінниччині завод із переробки кукурудзи потужністю 100 тис. тонн на рік. Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на голову Вінницької ОДА Валерія Коровія.

Як йдеться в повідомленні, американські партнери мають намі інвестувати у виробництво близько 14 млн доларів США.

«Ми завершили перемовини з відомою американською компанією «Бунге», яка у партнерстві з іспанською групою компаній «Дакса» орієнтовно за рік збудують на Вінниччині підприємство з переробки кукурудзи на крупу і борошно з проектною потужністю 100 тис. тонн на рік. Прогнозовані обсяги інвестицій становлять 14 млн доларів США. Його збудують у с. Демківка Тростянецького району на площі близько 3 га», – повідомив Коровій.

Голова ОДА також зазначає, що “для переробки кукурудзи на борошно потрібно буде вирощувати в регіоні спеціальне насіння. Необхідно буде працювати з фермерами, щоб ця кукурудза відповідала потрібним кондиціям”

Як пише видання, початок будівництва заплановане на четвертий квартал 2018 року, а ввести підприємство в експлуатацію мають намір вже у четвертому кварталі 2019 року.

“Підприємство перероблятиме 300 тонн кукурудзи на день, або 100 тис. тонн на рік. 80% готової продукції планується реалізовувати на експорт. Новозбудоване підприємство буде мати потужності для зберігання кукурудзи (8 400 тонн), побічних продуктів (900 тонн) та основних продуктів (1000 тонн)”, – пише “Укрінформ”.

Нагадаємо, що під час 6-го Міжнародного інвестиційного форуму “Вінниччина – бізнес в центрі України”, голова ОДА Валерій Коровій повідомив, що невдовзі Вінниччина має намір стати європейським лідером з виробництва та переробки кукурудзи. 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору