× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Акустика і вірші: у Вінниці «Фіолет» читав лірику і співав романтичні пісні. ФОТО

«Романтика», «Тиша», «Долоні» та інші відомі пісні зазвучали в новій акустичній обробці. За словами Колоса, фронтмена гурту «Фіолет», такий незвичний формат присвячений десятій річниці існування гурту.

30 березня у молодіжному центрі «Квадрат» відбувся акустичний концерт гурту «Фіолет», де соліст Сергій Мартинюк та гітарист Роман Андрухів виступили з акустично-віршованою програмою.

Прохолодна зала, сцена з фіолетовою підсвіткою, яка її освітлює і легким відтінком падає на лиця гостей, що сидять в перших рядах. Лампа на столику натякає на камерність і поетичність концерту.

Концерт мав розпочатися о 20.00 і на той час всі місця в залі були заповнені: хтось розмістився на м’яких крісла-мішках, решта – на звичайних стільцях. Та виступ хлопців розпочався із півгодинною затримкою.

Зігравши декілька перших пісень, соліст гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк (Колос) нарікав на звук, але після виправлення проблем, мелодія гітари і голосу зійшлися та зазвучали у повній гармонії, яка тривала до кінця концерту.

— Як ви помітили, сьогодні я мало розмовляю між піснями. Але думаю, можу достатньо сказати своїми піснями і віршами, — сказав зі сцени Сергій.

Одна гітара, один голос – знайомі пісні гурту в акустичній обробці звучали чуттєво та лірично, що створювало теплу романтичну атмосферу. Музиканти виконували найвідоміші пісні «Фіолету», які чергувалися з авторськими віршами фронтмена гурту.

Публіка була різна, але здебільшого на концерт прийшли дівчата. Де-не-де шанувальники підспівували знайомі тексти, похитувалися в такт музики, а пари тримались за руки.

Найбільш чутливі під час відомих композицій не стримували емоцій.

Загалом, від початку і до кінця концерту, панувала спокійна та інтимна атмосфера. На концерті не звучали звичні для гурту пісні, під час яких можна було би пострибати і потанцювати.

Колос згадав, що один з перших фестивалів на яких грав «Фіолет» у повному складі  відбувся саме у Вінниці на «Музентропіїї» у 2010 році:

— Це була наша перша тусовка музикантів. Всі ці 10 років що ми граємо, Вінниця ніколи не вилітала з наших турових шляхів і графіків. Спасибі, що ви у нас є.

Після кількох пісень на біс, соліст вийшов до публіки і робив те, що за його словами «традиційно відбувається після концерту» – Колос обіймався з усіма бажаючими, підписував диски, книги і плакати, фотографувався і робив веселі селфі.

«Фіолет» – волинський гурт, відомий своїми романтичними піснями і водночас драйвовою музикою. Гурт часто приїжджає до Вінниці, і як признався «Колос», фронтмен гурту, «Вінниця ніколи не вилітала з їхніх турів і графіків»

Фото авторки

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору