× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Agro Idea Garage: у Вінниці відбудеться тренінг зі створення аграрного бізнесу

Про “зелену” енергетику, агробіотехнології, корпоративне управління та ефективні продажі говоритимуть на Vinnytsia Agro Idea Garage, що відбудеться у місті на початку квітня. 

Vinnytsia Agro Idea Garage – це чотиригодинний інтенсивний мозковий штурм для всіх, хто цікавиться технологіями, має інноваційні ідеї для бізнесу, проте поки що не має ресурсу для їх розвитку,  а також для команд стартап-ентузіастів та вже досвідчених команд, готових до швидкої оцінки гіпотез та ідей.

На інтенсиві торкнуться декількох напрямків:

– Агробіотехнології;

– Інновації в автоматизації промислового виробництва і процесів;

– Енергоефективність, “зелена” енергетика та управління відходами;

– Діджиталізація;

– Торгівельні майданчики;

– Корпоративне управління;

– Food технології і продажі.

На заході можна буде розглянути інноваційні кейси з досвіду роботи підприємств МХП обговорити ідеї та реальні проблеми, що мають бути вирішені певним продуктом або сервісом. Також можна буде спробувати створити реальну бізнес-модель та вдалу стратегію виходу проектів на ринок.

До речі, учасники зустрічі, які запропонують найкращу ідею отримають запрошення на навчання у преакселераційній програмі “MHP accelerator 2.0” від Radar Tech, Agrohub та Миронівський Хлібопродукт. Це буде тижневий лекційний інтенсив з розвитку технологічного бізнесу для агрогалузі, теорія та практика від українських та міжнародних експертів, воркшопи, лекції та менторські поради для розвитку бізнес-ідеї.

Vinnytsia Agro Idea Garage відбудеться у п’ятницю, п’ятого квітня, у молодіжному центрі “Квадрат” (Театральна, 15). Початок о 15:00. Участь у заході безкоштовна, необхідно лише взяти ноутбуки та заповнити реєстраційну форму за посиланням ТУТ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підприємці Вінниччини можуть виграти грант на власну справу

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору