× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Аеропорт «Вінниця» анонсує рейси в Єгипет з жовтня, авіакомпанія – не підтверджує

Міжнародний аеропорт “Вінниця” повідомляє про підготовку до прямих рейсів з Вінниці до Шарм-ель-Шейху (Єгипет).

Як зазначають в аеропорту, перший рейс запланований на 4 жовтня, надалі рейси виконуватимуться щопятниці о 12:00, прибуття в Шарм заплановано на 15:20.
Назад до Вінниці з єгипетського аеропорту літаки виконуватимуть рейси о 8:00, до Вінниці літак прибуватиме об 11:35.

В аеропорту наразі не можуть назвати орієнтовну вартість квитків на політ, порадивши звернутися до авіаперевізників та туристичних агенцій. Однак  знайти у відритому доступі квитки з Вінниці до Шарм-ель-Шейху зараз не можна.

Здійснювати перельоти з Вінниці до Єгипту планує авіакомпанія Anda Air, котра має у своєму повітряному флоті лише одне повітряне судно MD-83.

Через наявність у флоті компанії лише одного літака, Державіаслужба свого часу вже погрожувала Anda Air позбавити її сертифікату експлуатанта. Статутний фонд компанії, за інформацією “Центру транспортних стратегій”, становить 50 тисяч гривень.

На сайті авіакомпанії, який не доступний українською мовою, не працює функція “забронювати квиток”, тож дізнатися вартість квитків з Вінниці до Шарм-ель-Шейху також не вдалося. На запитання журналіста Vежі про те, чи справді компанія здійснюватиме рейси з Вінниці до Єгипту, в Anda Air відмовилися підтвердити або спростувати таку інформацію.

Фото spotters.net.ua

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору