× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Адмінбудівлю музею Коцюбинського відремонтують за більше ніж 3,5 мільйони

В одній з будівель музею Михайла Коцюбинського планують влаштувати капітальний ремонт. У відновленому стані її можна буде побачити на початку 2020 року.

Відповідне оголошення розміщено на Prozorro. Йдеться про капітальний ремонт адмінбудівлі Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського. Попередньо вартість робіт становитиме 3 604 000 гривень. Строк виконання робіт, як зазначено в оголошенні, 31 грудня 2019 року.  

Відповідно до технічної документації, під час капітального ремонту розберуть старі цегляні грубки, печі та димоходи, муруватимуть окремі ділянки зовнішніх стін, оновлять горищне перекриття та замінять покрівлю, облаштують веранду тощо. Під час виконання робіт з внутрішнього опорядження зі стін мають бути зняті старі шпалери, а поверхні стін мають бути очищені від вапняної фарби. Також планується відбивання штукатурки зі стін, після чого має відбутись “полiпшене штукатурення поверхонь стiн всерединi будiвлi цементним розчином по каменю та бетону”. Зрештою стіни пофарбують силіконовими фарбами, а в окремих місцях облицюють поверхні керамічною плиткою.

Серед іншого робітники займуться оновленням стелі та підлоги, зовнішнім опорядженням адмінбудівлі музею, а також ремонтом ґанку та встановленням пандусу. Буде прокладено водопровід водопостачання та каналізації, встановлено системи опалення та протипожежної безпеки, проведено електроенергію.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору