× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«А от наступного року!..»: що пообіцяли зробити в 2018-му мер Вінниці та голова ОДА. ГРАФІКА

Що вже встигли пообіцяти на наступний рік міські голови та керівники облдержадміністрацій відстежували аналітики порталу «Слово і Діло». До підбірки потрапили і вінницькі мер Сергій Моргунов та очільник ОДА Валерій Коровій. У кожного – лише по одній обіцянці.

Якщо «найбалакучішим» виявився столичний мер Віталій Кличко з 7-ма обіцянками, то на його фоні Сергій Моргунов – дуже «малослівним» з однією обіцянкою. Вона стосується того, аби відкрити у Вінниці в 2018 році не менше двох дитячих садочків. “Небаготослівними” також виявилися і міські голови Полтави, Одеси, Запоріжжя, Чернівців, Ужгорода, Тернополя та Сум.

Читайте також: У Вінниці відкрився новий дитсадок “Пазлик” на 200 дітей. ФОТО

Переважна більшість обіцянок від голів ОДА стосувалася «доріг, шкіл та лікарень». Від традиції не відійшов і голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. Він пообіцяв, що в наступному році в онкологічний диспансер придбають комп’ютерний томограф. Обіцянки, що стосуються медицини дали також голови Тернопільської, Херсонської, Донецької, Запорізької та Кіровоградської областей. У переліку губернаторських обіцянок на 2018-й рік найбільша кількість – сім – у Валентина Резніченка з Дніпропетровщини.

Інфоргафіка “Слово і Діло”

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору