8 тонн піску для свята: вінничан із дітьми кличуть на Фестиваль піщаних скульптур

Вже завтра, 8 серпня, вінничани будуватимуть «палаци» з піску та окрім естетичного задоволення, зможуть отримати за це подарунки.

Міський фестиваль піщаних скульптур більше розрахований на дітей, втім взяти участь у змаганні запрошують всіх мешканців міста.

Дійство розпочнеться о 16:00 на території пляжу «Хімік», куди організатори вже завтра завезуть понад 8 тонн піску.

  • Цей фестиваль більше дитячий, тому скульптури переважно не претендують на статус професійних, але зате – усі вони душевні. Дітки ліплять не тільки палаци, а й сонечко, квіти, тваринок – будь-що, що вони люблять, і це виходить дуже гарно, – говорить Дмитро Мира, директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання».

Автора найкращої скульптури визначить журі та вручить йому подарунок. У якості призів: ігрові набори, надувні «круги», сертифікати на розваги в одному з місцевих дитячих розважальних центрів та навіть кавуни.

  • Це «пісочне свято» ми влаштовуємо вже понад 5 років і щоразу бачимо, що дітям воно дуже подобається. Фестиваль не приурочений до жодної дати – тільки до літа. Сподіваюсь, погода буде гарною. Якщо ж буде дощ – доведеться переносити, але про зміни ми повідомлятимемо на своїй сторінці у соціальній мережі – слідкуйте.

​Організатори конкурсу: КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» та відділ молоді та туризму Вінницької міської ради.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору