× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

7 мільйонів на проекти: у Вінниці стартує «Бюджет громадських ініціатив»

Кошти передбачені на реалізацію проекту виділять із бюджету Вінницької ОТГ. Прийом заявок розпочнеться з першого квітня та триватиме до 15 травня.

Згідно повідомлення на сайті Вінницької міської ради, з 2016 року у Вінниці відбувається конкурс «Бюджет громадських ініціатив», в якому можуть взяти участь мешканці населених пунктів, які відносяться до Вінницької ОТГ. За цей час умови участі декілька разів вдосконалювалися та змінювалися, аби реалізовані проекти дійсно були корисними для мешканців.

У Вінниці планують змінити правила Бюджету громадських ініціатив

Автор проекту може бути фізична особа, віком від 16 років, яка є громадянином України. Від одного автора протягом одного року може надходити не більше одного великого та одного малого проекту. Проект має отримати підтримку не менше  10 осіб (крім автора)  – громадян України, членів Вінницької об’єднаної територіальної громади.

– В рамках Бюджету громадських ініціатив мають реалізовуватись креативні, інноваційні ідеї, які мають слугувати на користь усіх вінничан, це є основною ідеєю даного конкурсу, -розповідає начальниця інформаційно-аналітичного відділу департаменту правової політики та якості Наталія Малецька. 

Переможний Тяжилів: у Вінниці розповіли, хто виграв у цьогорічному Бюджеті громадських ініціатив. ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ

Для того, щоб подати свою ідею для реалізації за кошти бюджету Вінницької об’єднаної територіальної громади потрібно обговорити її з однодумцями, отримати не менше 10 підписів підтримки, заповнити  бланк-заяву та подати її у вигляді сканованого  оригіналу документів на електронну адресу vinrada@vmr.gov.ua з позначкою «Бюджет громадських ініціатив», або у паперовому вигляді за адресою:  м. Вінниця,  вул. Соборна, 59. 

Проекти, які під час голосування, в жовтні цього року,  отримають найбільшу підтримку вінничан, будуть реалізовані  виконавчими органами міської ради за бюджетні кошти в 2020 році.

Як подати проект читайте ТУТ.

Всю необхідну інформацію щодо правил написання проектів на конкурс можна знайти на сторінці http://gromada.vmr.gov.ua.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору