× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

50-річні вінницькі будинки отримають безкоштовні капремонти

У будинках, які були побудовані у Вінниці до 1970 року, проведуть два капітальні ремонти за рахунок міського бюджету. Але зроблять це не протягом одного року і лише в тих будинках, де створять ОСББ.

У місті прийняли програму розвитку та утриманя житлово-комунального господарства Вінниці на наступні п’ять років. Відповідно до неї мешканці будинків, де створять ОСББ з першого січня 2019 року, можуть обрати два види капітального ремонту, а не один, як було раніше.

У Вінницькій міській раді повідомили, що таке рішення ухвалили депутати на черговій сесії. Відтак мешканці новостворених ОСББ зможуть самостійно визначити, якими будуть ці капітальні ремонти: покрівлі, мережі тепло- або водопостачання, каналізації, сходової клітини тощо. Однак в повідомленні зазначили, що ремонти не повинні проводитися всі в один рік.

– Будинки, які були побудовані до 1970 року, ми підтримуємо щодо проведення двох капітальних ремонтів за рахунок міського бюджету, але не протягом одного року, – зазначив міський голова Сергій Моргунов. – Раніше робили один капітальний ремонт, який обирали мешканці. В даному випадку, враховуючи термін експлуатації житла, було прийнято рішення провести два капітальних ремонти на вибір мешканців у разі створення ОСББ з першого січня 2019 року.

Наразі у Вінниці зареєстровано 538 ОСББ, до складу яких входить 572 багатоквартирних будинків. У міській раді зазначили, що це кожна четверта багатоповерхівка житлового фонду міста.

Читайте також: “Лайк” за якість прибирання в будинку: у Вінниці презентували додаток для управління ОСББ через смартфон

За рік ОСББ Вінниці отримали з бюджету міста понад 10 мільйонів на ремонти

Як спонукати людей дбати про свій будинок: відбувся перший Вінницький форум ОСББ

Фото – vmr.gov.ua
Головне фото – dostyp.com.ua

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору